top of page
  • Obrázek autoraJiřina Sára Ohrazdova

Jaro už je v plném proudu a děti zvelebují zahradu

Jaro už je tady a zahradnické práce jsou v plném proudu. Děti z 1. třídy se pustily ve velkém do zvelebování zahrady! Předpěstováváme zeleninu a květiny v květináčích uvnitř třídy, zaseli jsme do vyvýšených záhonů a vybudovali jsme květinový záhon hned vedle vstupu do školy. Děti rostlinky zatím pilně zalévají, tak snad nám ta krása poroste :-)

Děkujeme všem za nasazení, nadšení a pečlivou práci.
Ve škole byla na kratší návštěvě naše Princezna Bodlinka. Dařilo se jí skvěle, ještě si trochu odpočinula, pořádně se najedla a pak ji děti odnesly do lesa, aby měla další krásný život. Přejeme Bodlince, ať se jí daří a ať zažívá samá hezká dobrodružství, které ji v přírodě čekají.
Navštívili jsme botanickou zahradu na Albertově, byli v kině, malovali si, učili se. A přestože byly tyto týdny kvůli velikonočním prázdninám kratší, máme spoustu hezkých společných zážitků.


A co můžete procvičovat v angličtině?

Posíláme odkaz na slovní zásobu. Můžete ji procvičovat třeba během společné přípravy svačiny či oblíbeného jídla :-)

A naše oblíbená písnička:


Comentarios


bottom of page