Škola výživy

Máme vlastní výdejnu obědů s jídelnou. ​Stravu nám dodává Ekolandia, která kromě tradičních jídel zařazuje také alternativní stravu a variantu pro alergiky.

 
Zdravá strava

Varianta 1 je speciálně vytvořena pro zdravé stravování a optimálně splňuje výživové normy dětí, tzv. spotřební koš.

Klasická kuchyně

Varianta 2 představuje klasickou domácí kuchyni a je pro ty, kterým se zdá varianta 1 příliš alternativní nebo ji nemají rádi.

Couscous with Meat and Vegetables
Pro alergiky

Varianta 4 je s masem, bezlepková, bezlaktózová, bez sóji a vajec. Je určena alergikům a vydávána na doporučení lékaře.

Ekolandia funguje od roku 2010 a patří mezi kuchyně zdravého stravování. Využívá suroviny od lokálních farmářů a pěstitelů. Usiluje o vyváženou stravu, jídelníčky připravuje ve spolupráci s nutričními  terapeuty.

 
Kolik to stojí

Cena oběda je 65 Kč (děti do 10 let) / 74 Kč (děti od 11 let) / dietní varianta +10 Kč (v samostatně baleném a zchlazovaném boxu).

Odhlašování

Odhlášování je možné do 10 hodin předchozího dne. První den nemoci můžete v době 11–11.30 h oběd vyzvednout ve škole. Výdejna je přístupná z ul. Chomutovická.

Objednávání

Strava se objednává ideálně na měsíc dopředu prostřednictvím objednávkového systému strava.cz (přístupové údaje zasílá Ekolandia).

Když to nestihnu...

Objednávání a odhlašování obědů mimo systém (telefonicky) nemusí být provedeno. Manuální provedení provozním Ekolandie je zpoplatněno částkou 100 Kč.