top of page

Škola spolupráce

Jdeme za vizí smysluplné školy, sdílíme společné hodnoty. V učitelském povolání vidíme smysl, cestu neustálého rozvoje, vzájemného učení, spolupráce a kolegiální podpory. 

zřizovatelé a vedení
Zřizovatelé a vedení školy
Škola Vitae, tým
Petr Jonáš, Škola Vitae

JUDr. Petr Jonáš

zřizovatel školy

vize, ideje, strategie 

právní podpora a budování systémů

 

Tvoříme školu, která je přirozenou součástí života, kde je každý sám sebou, šťastný, vnitřně motivovaný se učit a rozvíjet, tvořit přátelství a týmově spolupracovat. Místo, kde se odehrává autentický život.

Vitae_MEDIA_151_edited.jpg

Mgr. Iveta Jonášová

zřizovatelka a ředitelka školy

Škola je místo, které mám ráda a kde se povedlo z naší myšlenky realizovat skutečnost. Vytváří příležitosti, poskytuje vedení a děti přijímá takové, jaké jsou.

IMG_7971 (1)_edited_edited.png

Mgr. Šárka Boldišová

zástupkyně ředitelky

organizace chodu školy a péče

o rodiče

Je radost být s lidmi, kteří jsou sami sebou, přistupují k životu s poctivostí a pokorou, a umí dětem pomoci s hledáním jejich vlastních cest.

Širší vedení školy
širší vedení školy
Snímek obrazovky 2022-09-07 v 15_edited.jpg

Mgr. Dominika Balatková

koordinátorka a metodička školního vzdělávacího programu

Naše škola je plná pochopení, respektu, svobody a odvahy. Právě těchto hodnot si vážím nejvíc a jsem ráda, že je prostřednictvím školy mohu předávat dále.

Backy Červienková_edited_edited.jpg

Becky Červienková

vedoucí školní družiny

Možnosť učiť na tejto škole je pre mňa výzvou a zároveň naplnením môjho učiteľského sna a to rozvíjaním nielen svojho okolia, ale aj seba samotnej a spoločne tak meniť a tvoriť svet.

01 Daniela.PNG

Mgr. Daniela Růžičková

zástupkyně 1. stupně

Pět pilířů školy (smysluplnost, otevřenost, pozitivita, partnerství a poctivost) podle mě přesně vystihuje hodnoty, o které v životě opravdu jde. 

Klára Havrdová, Škola Vitae_edited.jpg

Bc. Klára Havrdová

koordinátorka školního poradenského pracoviště

Naše škola dává dětem možnost svobodně se rozhodovat a zároveň učí děti nést plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí, což považuji za velmi důležité nejen pro děti.

06 Anežka_edited.jpg

PhDr. Anežka Reichelová

zástupkyně 2. stupně

Tahle škola je taková, jakou bych si přála navštěvovat jako malá. Jsem tu ráda.

 

Organizační tým
organizační tým
12 Alice.jpg

Alice Malečková

personalistka

Tato škola je plná nadšených lidí a já mám radost, že se můžu spolupodílet na pozitivním klimatu ve škole plném respektu a porozumění. Je radost těšit se každý den do práce.

Hana Vávrová, Škola Vitae

Ing. Hana Vávrová, Ph.D.

ekonomka

Škola mne provází celým mým profesním životem, dlouhá léta jsem stála za katedrou Vysoké školy ekonomické při výuce ekonomiky a financí. Nyní se jako ekonomka školy snažím pomáhat týmu vedením ekonomické agendy.

Snímek obrazovky 2022-09-07 v 15_edited.jpg

Mgr. Dominika Balatková

PR specialistka

Naše škola je plná pochopení, respektu, svobody a odvahy. Právě těchto hodnot si vážím nejvíc a jsem ráda, že je prostřednictvím školy mohu předávat dále.

Veronika Černá, Škola Vitae

Veronika Černá

externí poradkyně v oblasti HR

Je mi potěšením být součástí týmu, který spoluvytváří inovativní školu. Dává mi velký smysl učit děti vnímat svět v souvislostech nejen skrze projekty. Naše škola učí děti mnohem víc než jen znalosti, a to z nich utváří samostatné zodpovědné osoby.

Pedagogický tým
pedagogický sbor
Školní poradenské pracoviště
školní poradenské pracoviště
Klára Havrdová, Škola Vitae

Bc. Klára Havrdová

metodička primární prevence

vedoucí poradenského pracoviště

Tato škola dává dětem možnost svobodně se rozhodovat a zároveň učí děti nést plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí, což považuji za velmi důležité nejen pro děti.

Sandra Lukasová_edited_edited.jpg

Mgr. Sandra Lukasová

výchovná poradkyně

speciální pedagožka

Škola je pro mě místem, ze kterého jsem si do svého dospělého života odnesla ty nejlepší přátele, skvělé zážitky, nesmrtelné vzpomínky a samozřejmě vzdělání. Jsem hrdá, že mohu být i nyní součástí takového inspirativního prostředí.

Linda Honskusová, Škola Vitae

Mgr. Linda Honskusová

koordinátorka kariérového poradenství

Škola je místo, kde (se) svobodně vzdělávám. S dětmi jsme si zrcadly a učíme se od sebe, jak přemýšlet, komunikovat a jakou cestou dojít k našim vysněným cílům.

Provozní tým
provozní tým
Lukáš Brada, Škola Vitae

Lukáš Brada

školník

Škola dokáže kvalitní a zajímavou formou naučit děti vše, co je potřeba, ale i daleko více, protože v dětech probouzí zájem o dané učivo. To vše ve velmi přátelské atmosféře k dětem i rodičům. Kdykoli jsem ve škole, nabíjí mne pozitivní nálada, která zde vládne.

Naděžda Konečná, Škola Vitae

Naděžda Konečná

pracovnice výdejny obědů

Pohoda, přijetí, dobré vztahy, relax při fyzické práci a děti, které jsou bezprostřední, milé a přátelské. To jsou důvody, proč jsem ráda součástí této školy.

 

Zuzana Rejšková, Škola Vitae

Zuzana Rejšková

pracovnice výdejny obědů

Je příjemné být součástí  kolektivu, ve kterém učitelé přistupují k dětem jako k sobě rovným.

extení spolupracovníci
Externí spolupracovníci
Anna Babanová, Škola Vitae

Mgr. Anna Babanová

externí mentorka vyučujících

Spolupráce se školou pro mě znamená smysluplné hledání odpovědí na otázky co učit, jak učit a proč. Škola partnersky zve děti k učení, což je velmi inspirativní a cenné.

Eva_Růtová_edited.jpg

Mgr. Eva Růtová

koučka vedení školy, konzultantka HR procesů a implementace kariérového vzdělávání a poradenství

Tato škola je velmi zajímavý sociální organismus. Pracuje v ní řada inspirativních lidí oddaných své práci, je postavena na vnitřní motivaci každého z nich.Je to pracoviště, kde se dá jít do hloubky, otevřeně pojmenovávat a sdílet, společně tvořit a růst.

nikola-foto-Padova (1)_edited.jpg

Nikola Křístek

mentor výuky v projektech

průvodce demokratickou kulturou

S manželi Jonášovými jsme v dialogu o škole již přes deset let. Její podoba se mění, ale nasazení zakladatelů nikoliv. Stejně je tomu u učitelů a dalších pracovníků. Proto fandím jim i škole a jako "přítel na telefonu" jsem nadále k dispozici.

Snímek obrazovky 2023-03-22 v 14.14.50.png

Mgr. Jaroslava Budíková

speciální pedagožka

Se školou ráda spolupracuji pro individualizovaný přístup k dětem a hledání optimálních řešení ve prospěch dítěte. Oslovují mne principy tandemové a projektové výuky i podpora seberozvoje dítěte. 

bottom of page