Škola zájmů

Ve spolupráci s interními i externími lektory a partnerskými organizacemi dětem nabízíme další příležitosti k rozvoji jejich potenciálu formou kroužků.

Nabídka a provoz kroužků se mohou měnit v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací. Pro další podrobnosti se neváhejte obrátit na Šárku Boldišovou na sarka.boldisova@skolavitae.cz, která kroužky koordinuje. 

 • Hra na klavír I.

  hudební

  Výuka podle originální metodiky Klavírní Škola hrou pod vedením profesionální klavíristky, sólistky a komorní hráčky, absolventky Pražské konzervatoře a AMU, členky Umělecké besedy.

  Lektor/ka

  Barbora Krištofová

  Cena

  430 Kč / lekce

 • Hra na klavír II.

  hudební

  Výuka hry na klavír, která se zaměřuje na rozvoj kreativního cítění a přístupu k hudbě. Tempo práce se přizpůsobuje individuálně každému dítěti tak, aby vyhovovalo jeho přirozené rychlosti učení.

  Lektor/ka

  Kateřina Pohlová

  Cena

  350 Kč / lekce

 • Deskovky, logické hry a hlavolamy

  logické myšlení

  Děti se zde během lekcí seznamují s různými novými i oblíbenými deskovými hrami a hlavolamy. Jako správní stratégové se naučí pravidla a vyzkouší si hry zahrát. Určeno dětem od 6 let.

  Lektor/ka

  lektor Intellectus

  Cena

  2 300 Kč

 • Tvořivá keramika

  kreativní

  Kroužek nabízí klidný prostor na tvoření, uvolnění a rozvoj kreativity. Vyzkoušíme různé druhy keramických hlín a způsoby dekorování. Každou lekci se děti dozví něco z historie a technologie výroby keramiky.

  Lektor/ka

  Petra Panenková

  Cena

  2 400 Kč

 • Výtvarný kroužek

  kreativní

  Výtvarný ateliér, ve kterém si vyzkouší různé techniky. Budeme malovat a kreslit na velké formáty, vyzkoušíme portréty, akční malbu, frotáž, koláž, origami, batiku a barvy na textil, práci s vlnou, dokonce i knižní vazbu.

  Lektor/ka

  Petra Panenková

  Cena

  2 000 Kč

 • Ruční práce

  kreativní

  Kroužek určený pro děti od 3. do 7. třídy nabízí nejrůznější techniky práce s textilem. Je otevřen jak pro znalce, tak i pro úplné začátečníky. Základem a úplným začátkem je naučit se jednoduše pracovat s jehlou a nití.

  Lektor/ka

  Rozálie Hiczová

  Cena

  2 100 Kč

 • Španělština

  jazykový

  Během pravidelných setkání si děti hravou formou osvojí základy španělského jazyka, a to vše s rodilou mluvčí. Tento kroužek je určen pro starší žáky (6. a 7. třída).

  Lektor/ka

  Alicia Cubells

  Cena

  2 100 Kč

 • Tvůrčí psaní

  jazykový

  Chceš se ponořit do tajů psaní a naučit se nové techniky? Rozvíjet své dovednosti s aktivní pomocí spolužáků a učitele? Pak se spolu s námi vrhni do hlubin literárního doupěte!

  Lektor/ka

  Iva Dvořáková

  Cena

  2 100 Kč

 • Hudebně-dramatický kroužek

  hudebně-dramatický

  Na kroužku se děti hravou formou skrze prožitková cvičení naučí základy práce s hlasem, divadelního projevu a rétoriky. Vše spojíme s rozvojem přirozené hudebnosti, a také spolupráce a naslouchání ve skupině.

  Lektor/ka

  Kateřina Dostálová

  Cena

  2 100 Kč

 

Základní škola Vitae, s. r. o. (dříve Škola Můj Projekt – základní škola Praha, s. r. o.)

 

Chomutovická 1443/4

149 00 Praha 11

skola@skolavitae.cz

IČ: 24736490

IZO: 181033518

ID datové schránky: z5fud8i

Ředitelka: +420 608 948 311 

Družina:   +420 602 255 727

O škole
Třídy
Praktické info
Zápis/Přestup
Akademie Vitae
®

© Škola Vitae 2014-2020

® Škola Vitae, Akademie Vitae

 • Facebook
 • YouTube