top of page

Třetí třída

Klára Havrdová, Škola Vitae_edited.jpg

Bc. Klára Havrdová

tandemová třídní učitelka

Tato škola dává dětem možnost svobodně se rozhodovat a zároveň učí děti nést plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí, což považuji za velmi důležité nejen pro děti.

05 Petr Kůrka.jpg

Ing. Petr Kůrka

tandemový třídní učitel

Hledání kompromisu mezi svobodou a řízením, mezi vnitřní a vnější motivací. Učit se, co je svoboda, kde začíná a kde končí. Zjišťování, co je empatie a jak komunikovat s druhými. Všichni toto řešíme v nějaké formě celý život a na naší škole se to můžou učit jak děti, tak rodiče a samozřejmě také učitelé.

Ve třídě s kapacitou 24 dětí učíme v tandemu dvou třídních učitelů. Díky tomu máme velký prostor pro individualizaci výuky a řešení potřeb. Z naší interakce se děti přirozeně učí efektivní spolupráci a komunikaci. Kromě nás se setkávají i s dalšími pedagogy. Ve třídě vytváříme bezpečné, vstřícné, podnětné a provztahové prostředí, děti nám tykají a učí se s námi respektu k ostatním i k sobě.

další učitelé
Daniela Růžičková, Škola Vitae

Mgr. Daniela Růžičková

matematika

FOTO-13_edited.jpg

Rozálie Hiczová

projekty

ART

Iva Peštová orez.jpg

Mgr. Iva Peštová

anglický jazyk

Jana Šadrina orez_edited.jpg

Mgr. Jana Šadrina

tělesná výchova

Kristýna Peštová_edited.jpg

Mgr. Kristýna Peštová

anglický jazyk

Marek Brož, Škola Vitae_edited.jpg

Marek Brož

tělesná výchova

fotogalerie

Chcete, aby do třídy chodilo i Vaše dítě?

Informujte se o volných místech.

blog

Ze života třídy

Během roku naplňujeme tematický plán, učíme se venku, realizujeme celou řadu individuálních, týmových i mezitřídních projektů a školních akcí. Rodičům tento život sdílíme formou zpráv na blogu

bottom of page