Škola rozkvětu

Věříme, že škola má být místem, kde každý může

být sám sebou, zažívat úspěch, být šťastný, vnitřně motivovaný a přijímaný takový, jaký je.

 

Pro bližší informace ohledně volných míst v těchto třídách kontaktujte vedení školy – Šárku Boldišovou na sarka.boldisova@skolavitae.cz

motivační rozhovor
týden
na zkoušku
doporučení odborníka
podpis
smlouvy
1/ motivační rozhovor

Zjišťujeme, zda Vám můžeme nabídnout to, co hledáte. Jaké jsou Vaše představy o vzdělávání, co od školy očekáváte a jak k dítěti přístupujete. Kromě rozhovoru využíváme q-sort analýzu. Nahlížíme také do portfolia/sešitů dítěte (čj, mat), které s sebou prosím přineste.

+420 608 948 311 | Iveta Jonášová

reditelna@skolavitae.cz | Šárka Boldišová

2/ týden na zkoušku

Zjišťujeme vzdělávací potřeby a osobnostní profil Vašeho dítěte (např. introverze/ extraverze, emoční nastavení, kognitivní typ, motivace, zájmy). Ověřujeme předpoklady pro začlenění dítěte do dané třídy z hlediska optimálního nastavení sociálního klimatu (tj. vyváženost i potřebnou různost).

 
 
Škola Vitae, přestup
 
3/ doporučení odborníka

Pokud to uznáme za potřebné, po ukončení zkušebního pobytu Vás požádáme o zprávu o dítěti od speciálního pedagoga nebo psychologa. Naším cílem je, abychom Vašemu dítěti byli schopni zajistit péči a vzdělávací podmínky, které potřebuje s ohledem na jeho individuální potřeby.

zackova2006@centrum.cz

PaedDr. nad Mgr. Hana Žáčková | doporučená psycholožka a speciální pedagožka

budikova@ppp11a12.cz

Mgr. Jaroslava Budíková| doporučená speciální pedagožka

4/ podpis smlouvy

Po týdnu na zkoušku a případném posouzení odborníka (viz krok 3) následuje naše zpětná vazba, rozhodnutí o přijetí či nepřijetí Vašeho dítěte do školy a případné zahájení řešení formálních náležitostí přestupu, vč. jednání o podpisu smlouvy.