top of page
  • danielaruzickova6

Vánoční radostTento týden se nám povedlo vystoupení v Kulturním centru Matky Terezy. Měli jsme úspěch, protože nám tleskali. Líbily se asi všechny písničky, nejvíc asi Přání, protože nám tleskali i uprostřed písničky. Byli jsme vodníci, Karkulky, čerti a čertice, Večerníčci, Popelky, Eliška ze mlejna s Jindřichem. Rozdali jsme vánoční přáníčka.


Hráli jsme si super deskové hry. Taky jsme zkoušeli naše tradice - krájení jablka, koledy u stromečku a lití olova. Taky jsme rozbalovali dárky pro školu a třídu. Pro školu jsme dostali knihy a pro třídu hodně tužek, fix, knížek, mini hru.


Psali jsme dopis Santovi o angličtině. Po Vánocích si přineseme fotku, jestli se nám přání splnilo.


Dodělali jsme a prezentovali jsme výzkum o našich tradicích a udělali jsme graf. Zapalovali jsme poslední adventní svíčku na našich věncích. Skoro jsme dodělali všechny výzvy z adventního kalendáře. Ještě nám chybí poslední tři na doma.


Připomínáme: Do knihovny se vydáme v pátek 6.1.2023.

Prosíme o doplnění penálů. Na angličtinu prosíme pošlete nebo přineste fotku nejlepšího dárku.

Comments


bottom of page