top of page
  • danielaruzickova6

Masopustní týden

ITB


Tento týden jsme opět byli o dni venku na bruslích, hodně jsme si to užili. O Masopustu jsme vedli průvod masek městem. Slavili jsme Masopust a dostali jsme za zpívání a tancování koblihy a banány. Domluvili jsme se, že nebudeme jíst tolik sladkostí, bonbonů, lízátek a čokolády. Uvidíme, jestli to vydržíme celých 40 dní. O družině jsme taky slavili Masopust.


Český jazyk

O češtině jsme dopsali poslední stránku v písance. Povídali jsme si a četli jsme si věci o Masopustu a Valentýnu. Byla u nás o češtině návštěva.


Matematika

O matematice jsme hrály na experty/ky. Taky jsme hledali Abaku čísla. Násobili jsme 6. Už se chceme učit násobit sedmi. Hledali jsme v jízdním řádu, v kolik nám jede autobus z bruslení.


Anglický jazyk

O angličtině jsme dělali test jaké umíme věci a jaké ne. A zjistili jsme, že toho umíme hodně. Jen něco málo jsme si nepamatovali.


Projekty + ART

O projektech jsme dělali vlastní projekty. My jsme vyráběli tabulku klavíru. O hudebním ARTU jsme zpívali lidové písničky o lásce - Nezacházej slunce a Když jsem já šel tou putimskou branou.


Přestávky + obědy

Dneska bylo maso a brambory a nebo rizoto se sýrem a okurkou. Přestávky jsou super. Byla jsem na patře.


Comments


bottom of page