top of page
  • danielaruzickova6

Expedice den čtvrtý (5. 5. 2022)

"Byl to dneska hezký den. K večeři byly dobré špagety. Byla fajn cesta k dědečkovi Fábulínovi. Koupili jsme si svačinu do autobusu na cestu domů. Líbilo se mi na mlýně u dědečka Fábulína, tam bylo moc fajn. Jsem moc ráda, že jste nás tam vzali. Konečně jsme mohli poznat ty postavičky z dědečkovi knížky a i ty, které tam nebyly. Bylo dobré vidět postavičky na půdě, které byly trochu strašidelné a některé ne, ale nebála jsem se, byli všichni hodní. Dědeček dělá super dobré bonbóny. Dnes byl poslední celý den a zítra jedeme domů. Líbili jsme se sedačky v autobuse. Byla super bojovka trochu jsem se bála a pak jsem to zvládla. Šli jsme asi minutu za sebou a z lístečků jsme poskládali vzkaz od dědečka : SRAZ ZÍTRA VE MLÝNĚ, FÁBULÍN. Moc hezké bylo prostředí ve mlýně a dobrá atmoška. Trošku jsme utratili penízky. Abychom se tam dostali, šli jsme pěšky, jeli dvakrát autobusem a už jsme byli na místě. Bavilo mě ráno hrát rybičky a rybáře. Super den. Chytnul nás na konci dne trochu déšť. Celá expedice byla skvělá. (spontánní potlesk). Hezká příroda. Skvěle nás na mlýně provedla čarodějnice Eva a zahráli jsme si hru, že jsme měli každý jednu kartičku a když jsme ji našli, tak jsme jí dali kartičku a ona nám dala zdravým bonbón - rakytníkový s medem. Už chceme do postele. :)

Comments


bottom of page