top of page
  • danielaruzickova6

Návštěva Filharmonie, abeceda a Petřínská věžPřipomínáme:


  • V úterý 25.10. se ve škole od 9-12 koná Den literatury. Děti budou procházet různými lierárními stanovišti.

  • Ve středu 26.10. začínají podzimní prázdniny.

  • V pondělí 31.10. se koná Halloween. Děti mohou přijít v kostýmu. O velké přestávce je čeká taneční párty na zahradě a spoustu dalších aktivit v hodinách angličtiny.


ITB


O ITB jsme venku hledali texty. Učili jsme se o Karlu IV.


Český jazyk


O češtině jsme dělali velké H a T a psali jsme básničku v písance. Psali jsme u, ú a ů. Dneska jsme o češtině dělali novou zem. Dneska jsme psali do písanky.


Matematika


Dneska jsme měli matematiku v sedmé třídě. O matice jsme dělali hady. Dělali jsme test v matice. Byla dobrá matematika. O matice jsme dělali Umíme.to.


Angličtina


Dnes jsme o aj vybarvovali pokoje. Poslouchali jsme novou písničku. Učili jsme se o domě.


Art a Projekty


Z modelíny jsme stavěli Petřínskou věž. Dnes jsme modelovali Prahu. Z párátek, špejlí a modelíny jsme stavěli Petřínskou věž. O Artu jsme se podívali, co je Baroko.


Obědy a přestávky


O přestávce jsem si hrál s třeťákama na babu. O přestávce jsem jedl donut. Oběd byl nejlepší ve čtvrtek. Byla super přestávka. Pomáhala jsem Zitě a bylo to super.


Den venku


V pondělí jsme byli na koncertě pražské filharmonie a dozvěděli jsme se, co je Baroko. Líbil se mi celý koncert. Líbily se mi ty šaty. V pátek jsme dělali portfolio. Nalepovali jsme lístečky podle abecedy. Měli jsme den abecedy.Comentários


bottom of page