top of page
  • danielaruzickova6

Hokejista


ITB

o ITB k nám přišel hokejista. Dělali jsme s ním rozhovor. Ukázal nám vybavení na hokej a taky fotky. Dělali jsme sebehodnocení, vyráběli jsme sovičku s knížkou, do které jsme psali, co se nám dařilo a co nás bavilo a nebavilo. Prezentovali jsme plakáty o zimních sportech.


MATEMATIKA


Počítali jsme krát čtyři a krát pět. Došli jsme dokonce po pěti až do stovky. Naučili jsme se novou hru Abaku. Abaku míčky jsme trefovali do koše. Hledáme na domech a autech Abaku čísla. Moc nás ta hra baví. Taky jsme házeli kostko a krokovali.ART

Malovali jsme vodního králíka, protože začal čínský rok králíka. Já jsem namaloval ještě dřevěného koně a berana.PROJEKTY

Byli jsme v knihovně, abychom vrátili knížky před pololetními prázdninami.


ANGLIČTINA

O angličtině jsme četli lístečky, kde bylo napsané, co mají holka a kluk na sobě. To jsme řekli našemu kamarádovi a ten to podle toho vybarvil. Zpívali jsme novou písničku Put on your shoes. V pondělí jsme byli venku a dělali jsme módní přehlídku se zimním oblečením.


Připomínáme:


V pátek 10.2. jdeme poprvé bruslit. S sebou budeme potřebovat: zimní oblečení, lyžařské rukavice, lyžařskou helmu a brusle.


Už se těšíme na středu na rozhovor s krasobruslařkou!
Comments


bottom of page