top of page
  • danielaruzickova6

Šli jsme spolu na betlémy
ITB

ITB jsme si vyměnili za projekty, protože jsme dodělávali advetní věnce a chtěli jsme si zapálit první adventní svíčku. Navštívili jsme betlémy v Betlémské kapli. A jeden jsme si koupili do třídy. Cvičili jsme písničky na Vánoční jarmark.


Český jazyk

O češtině jsme psali novou stránku W a vybarvovali si nové políčko v kalendáři. Trénovali jsme XOXO. Otvírali jsme adventní kalendář a plnili jsme úkol.


Matematika

O matematice jsme dělali slovní úlohy. Slovní úloha byla o sněhulákovi. A taky jsme dělali hodiny. Zpívali jsme novou písničku.


Angličtina

O Angličtině jsme v nové školní knihovně hledali obrázky a říkali barvy a pak obrázky malovali. Dělili jsme se do skupin a učili se nové hračky. (kite, watch, car, robot, doll, plane, bike, monster, alien, computer, lorry, ball, train, camera, computer game, teddy bear). Nová písnička, kterou jsme poslouchali. (V pondělí děti dostanou kartičky se slovíčky, které si podle potřeby mohou vzít domů a trénovat.)


Projekty+ ART

O projektech jsme dodělávali adventní věnce a zapálili si svíčku. O ARTu jsme dělali návrhy, co budeme s deváťáky sprejovat na altán.


Přestávky + obědy

O přestávce jsme hráli 300 stop. K obědu jsme měli knedlík s masem a omáčkou. O přestávce jsem snědl celou svačinu. K obědu byla taky rýže s mase a byla moc dobrá. O velké přestávce mě spolužačka nechtěla pustit na houpačku, ale omluvila se mi za to. Vytvořili jsme si pravidla přestávky, aby nám tam bylo všem dobře.


Připomínáme: V pátek 9.12. jdeme do knihovny. Ve středu 7.12. nás čeká jarmark, na kterém budeme zpívat 4 písně. Také se těšíme na spirálu. Budeme rádi, pokud se akce zúčastníte. Na jarmarku si děti budou moci koupit věci od jiných dětí. V tento den si děti mohou přinést nějaké drobné peníze, pokud si budou chtít něco koupit. Zvažte prosíme přiměřenost částky.

Comments


bottom of page