top of page

Učitel/ka tělocviku

Hledáme inspirativní a kreativní osobnost s týmovým duchem a otevřenou myslí na pozici učitele/učitelky tělocviku!

částečný úvazek

1. stupeň, 2. stupeň

Co od Vás očekáváme:
  • Ideálně pedagogické vzdělání a orientaci na sport a tělovýchovné aktivity;

  • radost z rozmanitého pohybu a zavádění inovativních a moderních metod tělocviku;

  • začleňování kooperativních her a cirkusových technik do výuky, učení tělocviku i ve venkovních prostorách;

  • rozvíjení charakteru u dětí a jejich pozitivního pohledu na sport;

  • ovládání metod respektující komunikace a partnerský přístup.

Vaší velkou výhodou, nikoliv podmínkou, budou: zkušenosti s prací s dětmi ve formálním či neformálním vzdělávání, dobré organizační schopnosti a systematičnost, znalost prostředí Google Workspace a Edookit.

detail inzerátu
Jaká bude Vaše náplň práce?

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á u nás bude:

  • učit na 1. i 2. stupni tělesnou výchovu;

  • časem i pracovat na vzdělávací koncepci tělesné výchovy ve Škole Vitae;

  • ve svých hodinách bude dětem ukazovat, že pohyb je radost i nástroj pro zdravé tělo a spolupráci;

  • hýbeme se venku i uvnitř, v zimě chodíme bruslit, v létě pořádáme sportovní dny. Často vyrážíme na lyže, vodu, cyklovýlety nebo jen tak na výlety do (nejen pražské) divočiny. Hledáme tak někoho, kdo je otevřen pohybu všeho druhu.

Co u nás získáte:
  • Možnost metodicky pracovat na koncepci tělesné výchovy v naší škole (od spolutvorby školního vzdělávacího programu až po realizaci jednotlivých vyučovacích hodin a sportovně orientovaných výjezdů);

  • smysluplnou práci v přátelském kolektivu menší inovativní školy v příjemném pracovním prostředí (objekt se zahradou, blízko zastávky MHD);

  • systematickou podporu profesního i osobního rozvoje a velký prostor k růstu díky spolupráci v učitelských tandemech, podporu, respekt a důvěru kolegů/kolegyň i vedení školy;

  • práci na zkrácený pracovní úvazek 0,5-0,6 (nebo dle dohody);

  • platové ohodnocení odpovídající Vašim kompetencím, benefity (příspěvek na vzdělávání, stravenkový paušál, Multisport kartu, obědy za zvýhodněnou cenu a další).

jak se přihlásit
Zaujali jsme Vás?

Chcete se k nám připojit? Dejte nám o sobě vědět a pošlete nám:

  1. Strukturovaný životopis: s uvedením všeho, co souvisí s touto pozicí.

  2. Motivační dopis: pošlete jako samostatný dokument (nikoli jako průvodní text) s představe- ním Vašeho pohledu na vzdělávání a přístupu k dětem a s krátkým popisem, co Vás na naší škole láká ke spolupráci a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Nové kolegy/ně vybíráme pečlivě a zodpovědně, výběrové řízení může být vícekolové. V případě, že splňujete výše uvedená kritéria, pozveme Vás k osobnímu/on-line setkání. Počítáme s Vámi od poloviny srpna 2024.

Poznejte nás blíže!

Zaujala Vás nabízená pozice, ale nejste si úplně jisti? Poznejte nás blíže! Kromě webu se podívejte i na střípky ze života školy na facebooku a na blogu školy.

bottom of page