top of page
  • danielaruzickova6

Zmrzlý týdenITB

O ITB jsme zpívali a trénovali na vystoupení. Psali jsme vánoční přáníčku. A taky jsme ho vyráběli z papíru, vlny a korálků. O dni venku jsem snowbordil na sněhu. Taky jsme jezdili na bobech. Taky děláme průzkum o vánočních tradicích. Zaznamenáváme si, kolik lidí dodržuje nebo nedodržuje naše vybrané tradice.


Český jazyk

O češtině jsme trénovali písničku Večerníček na barevné zvonečky. Psali jsme do písanky další písmenko malé k.


Anglický jazyk

O angličtině jsme hráli hru na obchodování. Prodávali jsme hračky. Vyměňovali jsme je za libry. Učili jsme se počítat do dvaceti. Zpívali jsme novou písničku.


Matematice

O matematice jsme dostali druhou matematiku ve druhé třídě. Sčítali jsme a odčítali jsme do 50. Hráli jsme sněhovou kouli. Řešili jsme autobus a slovní úlohy. Dělili jsme spravedlivě dřívka mezi tři děti. Stavěli jsme ze tří kostek různé stavby.


Oběd a přestávky

K obědu jsme měli bramborové knedlíky se špenátem. O přestávce jsem vozil spolužáka na bobech.


Projekty a ART

O ARTu jsme si spojili stromeček, pak ho holky namalovaly a nakonec jsme ho ozdobili. My jsme pak udělali, aby držel.


Připomínáme: V pondělí se na těšíme na Vánoční slavnost. Nezapomeňte si své kostýmy. Ve středu proběhne třídní besídka. Můžeme si přinést své deskové hry.


Comments


bottom of page