top of page
  • Obrázek autoraŠlechtislava Van Řapek

Zadejte chytlavý název - chytlavý jako kusadla družinového maskota klíštěte Alfonse.Po letním pauze vás opět zdravíme při pravidelném družinovém počteníčku.

Co léto, dobrý? Neusmažil se nikdo na placičku? Byli jste na sebe hodní a chladili jste se dostatečným množstvím zmrzliny?

To by totiž bylo velmi smutné, přijít přes prázdniny o čtenáře.

To, že čtete tyto řádky je jasný důkazem, že jste to ve zdraví přežili a my vám gratulujem!Novinky


A ty novinky jsou hned tři: Radim, Andrejka a Mikayla. Buďte na ně hodní.

JO! A zkuste prosím neříkat Andrejce "Rózo". Jasně, všem nám Rozárka chybí, ale prostě přijměte, že tu už není a nedělejte Andrejce mrzení.

Další nový družinář je Radim, ale tomu nikdo jinak, než Radim neřekne. Že by nedostatek mužů ve školním prostředí vedl k tomu, že si mužské postavy děti lépe pamatují?


Mikayla je prý v pohodě, když jí říkáte Štefi, páč Štefi je prostě boler i když už s námi v družině není, protože přebrala třídnictví v tandemu v Hnědé třídě. Gratulky.

Jo, ale tohle měl být vstup o Mikayle. Pardon.

Mikayla umí nejgeniálnější nevajíčkovou pomazánku na světě!Nováčkům přejeme rok bez zavšivenosti a silnou imunitu, která zajistí, že nepadnou za vlast po té, co je obejme houf smrkajících prvňáčků.
Návod na přežití v družině


Doporučujeme do družiny na převlečení tento skvostný model:Fotbal si s tím sice nezahrajete, ale na plátech brnění se dá i grilovat, takže 2v1, a to se vyplatí!Les


Seznamujeme se s klasickými místečky. Nejlepší je bezkonkurenčně tenhle strom, protože se na něm dá dobře odpočívat i dobrodrůžovat.

V září se nám povedlo splnit dětem tajný a dalo by se říct skoro až zakázaný sen: vlézt do prázdného krmelce.
Jinak se věnujem docela běžným věcem, hrajeme hry nebo protahujeme oudy gymnastikou.
Udělali jsme si erb

Otevřená družina


Několik rodičů přijalo pozvání a přišli se podívat, jak to funguje u nás družině Vitae. Na dílničkách si společně s dětmi vyráběli, hráli hry a nebo si jen tak povídali mezi sebou.

Příští otevřená družina bude dost možná na milíčovském kopci s pouštěním draků, což je asi nejhezčí podzimní radovánka a z minulých let máme sesbírané samé pozitivní ohlasy, takže drahé rodičovstvo : nemusíte se stydět, přijďte se juknout.

Výpěstky


Pravidelní čtenáři si jistě vzpomenou na jarní články, ve kterých zdůrazňujeme, jak se hezky staráme o školní záhonky.


Nuže hleďte na velkolepé výsledky naší tvrdé práce:Návrat Nečumanamě Vítka Jež Íška I.


Vrátil se nám chábr. Jen ho musíte najít. Rád se schovává.

Galerie všehochuť


Tímto čtení končí. Pokud jste se nenašli na fotkách, dá se to napravit. pokud jste se našli a nelíbí se vám to, dá se to taky napravit. Stačí říct.
Tak se mějte hezky.


Váš


Družitým

Comentários


bottom of page