• miroslavabobakova

Ve fialové třídě se těšíme na Vánoce

Adventní a předvánoční čas byl v naší třídě ve znamení oceňování, poděkování a vlídných přání. Na začátku adventu jsme si ve třídě připravili adventní laskavou poštu - obálky jsme pojmenovali svým jménem a nalepili na balící papír. Děti jsme povzbudili k tomu, aby si všímaly dobrých skutků, laskavých činů, přátelskou pomoc nebo třeba oceňovaly, když jim bylo s ostatními dobře.


Poslední letošní den ve škole jsme trávili svátečně. Zpívali jsme koledy, Julinka nám u toho hrála na flétnu. Četli jsme si laskavou poštu, sdíleli radost, kterou nám přinesla. Pak jsme navštívili divadelní představení - Půjdem spolu do Betléma. Po návratu z divadla jsme si předávali dárky. Několik dní před svátečním pátkem si děti z klobouku tahaly jméno kamaráda nebo kamarádky, pro které se staly jejich Secret Santou - tajemným Santou. Pro toto dítě měly připravit dárek. Tato podoba vánočního obdarování má na naší škole tradici, u nás, ve fialové třídě byl však Secret Santa poprvé.


Několik dárků bylo dopřáno i nám jako třídě. Chceme poděkovat rodičům, že nám koupili pomůcky do výuky - bluetooth, paměťovou hru, knížky pro děti.


Děkujeme a přejeme všem hezké svátky! Fialová třída