top of page
  • danielaruzickova6

Triádový týden očima blogerky Zuzky


Pondělí:

První den jsme téměř nebyli ve škole, protože jsme měli program o poezii 

v knihovně Jezerka. Když jsme dojeli tramvají na zastávku Pod Jezerkou tak jsme nešli hned do knihovny, nýbrž do altánu, kde jsme hráli hru. Hra spočívala v tom, že každý dostal kartičku, na které bylo nějaké zvíře a měli jsme pantomimou to zvíře předvést, nakonec zbyli jen tři lidi kteří neměli dvojici a každý měl (z těch tří lidí) jinou kartičku a později jsme si o tom povídali. V knihovně už jsme měli nachystaný program, nejdřív jsme se  rozdělili do týmů Rychlé Černé Pumy, The Killers, Hrnky S Brčkem, Piráti Z Karibiku a Borci Forniťáci, pak jsme měli udělat hajku a absolutní verš a nějakou báseň kterou jsme si mohli vybrat. Potom jsme dostali "Oscara"  a jeli jsme do školy.


Úterý:

V úterý byl první den triád, v průběhu dne jsme s Janou a Petrem dělali různé práce, které nám učitelky zadali. Nejdříve jsme dělali list z matematiky potom i z češtiny.


Středa:

Ve středu jsme byli v IQlandii v Liberci nejdřív jsme jeli autobusem, kde se daly hrát hry nebo si i pustit filmy jako Barbie, Batman nebo nějaké dětské. Naneštěstí jsme neměli zvuk, protože se sice sluchátka u řidiče, ale my jsme to zjistili až za jízdy a to už se na řidiče mluvit nedalo. Potom jsme chvíli šli až na plácek, kde jsme si dali svačinu potom jsme šli k Iqlandii a už před budovou jsme mohli zvednout auto a na lavičce tam byla figurína Einsteina, na kterého někdo vylezl. Potom jsme šli dovnitř a tam jsme se rozdělili na skupinky a měli jsme rozchod až do oběda, pak byl prostor si něco dát a jeli jsme zpátky do školy.


Čtvrtek:

Ve čtvrtek byli další triády a my jsme zase dělali práci kterou nám nachystali učitelky jen s tím rozdílem, že jsme měli 2 Janči a pak jsme si pouštěli film


Pátek: 

V pátek jsme měli obvyklý rozvrh a program.Comments


bottom of page