top of page
  • danielaruzickova6

Týden očima dětí (6. - 10. 6. 2022)

Pondělí

Mně se líbilo ITB. Bavila mě výtvarka. Dneska se mi líbila matika. Líbil se mi ART. Na výtvarce jsme s Vilíkem udělali továrnu na diamanty.


Úterý

Chutnal mi oběd. K obědu byla rýže a maso. Všechno mi připadalo dobrý. Dnes ke mně půjde Sebík. Líbilo se mi ITB. Bavilo mě, jak jsme pracovali s vodovkami a barvami.


Středa

Líbilo se mi, jak jsme o matematice dělali kalendář. Hráli jsme dobrou hru o velké přestávce. Dneska se mi líbilo dodělávání písanky. Mám radost, že už ji mám hotovou celou. Líbil se mi český jazyk. Dodělávali jsme matematiku. bavilo mě vypočítávání čísel v matematice.


Čtvrtek

Líbil se mi Sportovní den. Mě to nebavilo, protože jsem spadl a odřel si koleno. Uběhl jsem s Vojtou a Míšou jeden kilometr. Nejlepší byl orientační běh. Bavil mě celý den. Celý den byl jen o sportu. Málem jsme se ztratili v orientačním běhu. My jsme ten orientační běh uběhli asi třikrát, než jsme našli správnou cestu. Házeli jsme kuličkama a osmáci to potom měřily. My jsme šly s Moničkou do lesa a my jsme vyhrály.


Pátek

Bylo super, jak jsme dnes počítali volanty v autech. Nechutnala mi bramborová kaše k obědu. Byly k obědu rybí prsty a byly moc dobré. Bavilo mě, jak jsem hrála o přestávce na klavír. Dnes jsme měli skvělý oběd rybí filé s bramborovou kaší. Udělal jsem z kostek hrad. Líbilo se mi, jak jsme hráli na zvonečky. V ITB jsme malovali zvířata. Já jsem k obědu měl asijské nudličky a chutnaly mi. S Matym jsme kreslili straku obecnou. Dneska byl super den.

Comments


bottom of page