top of page
  • danielaruzickova6

Týden očima dětí (13. - 17. 6. 2022)

Pondělí

Dneska byla super výtvarka. Dneska jsem měl k obědu špagety a moc mi chutnaly. Byl super oběd. Líbil se mi ART. O výtvarce jsem kreslila krajinu.


Úterý

S Maxem jsem vyráběla veverku. Chutnal mi kuskus k obědu. Dneska byla super matika a dělali jsme v ní výstaviště. Vše bylo dobré. Dodělávali jsme plakáty. Malovali jsme na papír velkého motýla.


Středa

Byla hustá čeština, psali jsme dopis pro Dědečka Fábulína. Na matice jsem vyřešila úlohu. Chutnal mi oběd, měli jsme buchtičky se šodó. Hráli jsme s druhákama na babu.


Čtvrtek

Nahrávali jsme písničky. Líbilo se mi dokončování projektů. Líbily se mi projekty. Všechno bylo dobré. Se Štěpánkem jsem dělala projekt. O projektech jsem dělala krabičku pro sestru. Byla hustá matematika. Chutnal mi oběd. O projektech jsme namalovali draka na náš štít. Hrál jsem fotbal.


Pátek

Dívali jsme se na zvířátka. Byla jsem v ZOO. Líbil se mi Den venku. Líbila se mi celá ZOO, byla super. K obědu byla rýže. Viděli jsme fenka. Lední medvěd v ZOO se mi líbil. Viděli jsme slony. Nejvíc se mi líbily opice. Líbil se mi Darwinův kráter. Líbily se mi hroši. Byla super točená zmrzlina.Připomínáme: V pátek jdeme do knihovny vrátit všechny knihy. Žádné si s námi děti půjčovat nebudou. My budeme pokračovat zase v září. Vy ale určitě neváhejte s dětmi pro nějakou zajímavou knihu zajít i o prázdninách.Comments


bottom of page