top of page
  • Obrázek autoradominikabalatkova

První školní týden 2024 ve 2. třídě

Zdravíme vás v novém roce! 


První školní týden 2024 byl kratší, o to nabitější. Potkali jsme se po vánočních prázdninách odpočinutí, plní zážitků a natěšení na kamarády. Celý týden byl hodně o znovusetkání, sdílení, vyprávění.  


Ve čtvrtek proběhla celoškolní Tříkrálová slavnost. Naše třída obstarala dílničky s novoročními přáníčky. Po škole probíhaly, výstavy, představení, jarmark a ze stánků a hlavně v jídelně lákalo voňavé občerstvení. 


V pátek jsme se konečně dočkali bruslení. Budeme teď chodit každý pátek až do konce února. Moc jsme si to užili a těšíme se na příští týden. 


Na konci týdne dne jsme rozbalili dárek s nápisem "Pro Stříbrňáky", který na nás čekal od prosince pod stromečkem. Odteď už si budeme moci všechno sami dokumentovat! Děkujeme, Ježíšku :-) 


Za 2. třídu Pepi, Bella, Sanju, Valy
Yorumlar


bottom of page