top of page
  • danielaruzickova6

Poslední blog za druhou třídu


Dneska byl malý sportovní den venku. Hráli jsme různé sportovní hry ocásky a vybíjenou na kapitány. Když jsme hráli ocásky, vymysleli jsme si vlastní název týmu. O AJ jsme vyráběli papírovou pizzu a já ji měl s krevetami. Já jsem si nalepil na pizzu obrázek pizzy. :) A zpívali jsme písničku. Dneska byl zajímavý ranní úkol, ale byl hodně těžký. Museli jsme použít hodně slovních druhů ve vlastní vymyšlené větě. O projektech jsme prezentovali jojo triky, které jsme se naučili. O hudebním ARTu jsme trénovali na zahradní slavnost písničky. Vystoupení se nám povedlo docela dobře, jen jednu písničku jsme trochu pokazili. Na každou písničku jsme měli pár rekvizit. Dělala jsem taky módní přehlídku. V pátek jsme psali dvě stránky do písanky - S a Q. O matematice jsme se učili zlomky.


Připomínáme si: Domluvili jsme se, že budeme o prázdninách číst knížky a zapíšeme si alespoň 1 do čtenářského listu. Budeme zapisovat, co se děje s naším semínkem a starat se o něj. Do prázdninového deníku si zapíšeme vždy datum a naše zážitky. Můžeme vlepovat i fotky.

Hlavně si chceme prázdniny pořádně UŽÍT! Krásné léto!Commenti


bottom of page