top of page
  • danielaruzickova6

Předexpediční týden

ITB

O ITB jsme dodělali naši epochu Vodní živočichy. Vyrobené plakáty jsme dali na chodbu a pak jsme si vzali lístečky a napsali tam doporučení a jestli se nám to líbí. Udělali jsme sebehodnocení.


Český jazyk

O češtině jsme v písance psali malé ř. Je to lehčí psát ten druhý díl. Rozdělovali jsme slovní druhy do skupin. Dávali je do kapsiček a pak jsme si to kontrolovali.


Matematika

O matice jsme dělali rodokmen rodiny Moudrých. Učili jsme se příbuzenské vztahy. Zjišťovali jsme, kdo je synovec a kdo je neteř. Dělali jsme Abaku čísla na vizitkách.


Anglický jazyk

O angličtině jsme hráli hru s částmi těla. Vystříhali jsme si kartičky se zvířaty. Říkali jsme, kdo co umí a neumí. Dělali jsme takovou hru, měli jsme namalovat části těla a museli jsme na ně šlapat a pak vyměnit s někým jiným. Zpívali jsme Head and Shoulders.


Projekty + ART

O projektech jsme dořezali veliký kus velkého dřeva. Díky projektům máme ve třídě novou poličku na noty. O ARTu jsme se učili dvě nové písničky Louka - to je dvojhlas a O permoníčkovi.


Obědy + přestávky

K obědu jsme měli knedlíky s masem a omáčkou. A taky bramborovou kaši s omáčkou a taky pomeranče. Hrála jsem si o přestávce s prvňáky na Rybičky jedou.


Připomínáme: V pondělí se sejdeme v 8:45 na daném místě a odjíždíme na expedici.


V průběhu příštího týdne sledujte příspěvky na blogu z naší expedice. Budeme se pravidelně hlásit :)


Comments


bottom of page