• zuzanabrozova

Listopad a prosinec 2020 v družině

aneb Jak jsme se měli


Zelená vrátka školy se otevřela až v půlce listopadu, a to ještě jen pro naše prvňáčky a druháčky. Měli jste ale vidět tu radost! I když musíme být všichni stále vyzbrojeni rouškami, dětem jako by to ani nevadilo, povídají a štěbetají si mezi sebou. Jsou vděční, že zase mohou být spolu.Třídy se bohužel nesmějí potkávat a míchat, proto chodíme v pondělí a v úterý do lesa odděleně. Zvládneme to, aspoň teď utužujeme vztahy každý ve své třídě.Ve škole máme zahradu rozdělenou na sektory, abychom se nemíchali. Je to trochu bojovka, ale i taková páska se dá zapojit do hry - tvoje území, moje území a můžeme si kopat nebo házet míčem. Děti od společných her a kreativných nápadů nic neodradí :-)


Také jsme stihli i mikulášskou a vánoční dílničku, vyrábělo se z papíru, vlny a kamínků. Jinak si vevnitř hrajeme jako obvykle - s Kaplou, s kartami, deskovky, malujeme, tancujeme.A protože se blíží Vánoce, rozhodli jsme se udělat trochu radosti také zvířátkům v lese. Vybrali jsme si krásné stromečky a společně je ozdobili samými dobrotami - pomeranči, jablíčky a ořechy. Co myslíte, povedlo se nám to?Přejeme všem krásné, klidné a zdravé Vánoce.

Moc se těšíme, až se v tom novém roce 2021 zase potkáme!

Základní škola Vitae, s. r. o. (dříve Škola Můj Projekt – základní škola Praha, s. r. o.)

 

Chomutovická 1443/4

149 00 Praha 11

skola@skolavitae.cz

IČ: 24736490

IZO: 181033518

ID datové schránky: z5fud8i

Ředitelka: +420 608 948 311 

Družina:   +420 602 255 727

O škole
Třídy
Praktické info
Zápis/Přestup
Akademie Vitae
®

© Škola Vitae 2014-2020

® Škola Vitae, Akademie Vitae

  • Facebook
  • YouTube