top of page
  • danielaruzickova6

Knižní týdenITB

O ITB k nám přišla návštěva. Byli to rodiče budoucích prvňáčků. O ITB jsme dělali pokusy z vodou a rozmístili jsme je na zahradě a po škole. Byli jsme bruslit na dni venku. Bylo to super. Protože jsme hodně chtěli a protože to bude poslední lekce, tak jsme se domluvili, že půjdeme ještě jednou bruslit. Příště to bude výjimečná lekce, protože je poslední a budeme hrát hry a volně jezdit.Český jazyk

Poprvé jsme psali perem do písanky. Byli jsme v knihovně a půjčili jsme si encyklopedie o tom, co nás zajímá. Naučili jsme se básničku Voda. (Na počátku kapička, z kapky říčka maličká. A když řeka s řekou splyne, přidají se další jiné vody ze všech stran a z kapky je oceán.)


Matematika

O matice jsme dodělali učebnici druhý díl. Psali jsme opakování a mohli jsme si vybrat, jestli chceme počítat a) b) c). Hodně se nám to podařilo a někomu nešly pavučiny.


Anglický jazyk

O angličtině jsme se učili o skále, bahně, řece, sněhové bouři, lese a trávě. Naučili jsme se novou pohádku.


ART+ Projekty

O Artu jsme dělali o portréty nebo ovoce a zelenina nebo neživá příroda nebo živly. A pak jsme mohli kreslit, co jsme chtěli. O hudebním Artu jsme zpívali písničku Teče voda teče.


Obědy + přestávky

O přestávce jsme běhali venku. Na obědě jsme měli těstoviny. Tento týden byly vafle s ovocem, ty byly moc dobré.


Připomínáme: V pátek jdeme naposledy bruslit. Ve čtvrtek budeme slavit st. Patrick´s Day, nezapomeňme přijít v zeleném. Od 13. - 17. 3. máme jarní prázdniny.

Comments


bottom of page