top of page
  • zanetakmetova2

Když se podaří, co se dařit má

Během první poloviny týdne jsme věnovali velkou část našeho času i úsilí, abychom dokončili náš projekt a vše potřebné k Jarmarku, který se nám moc líbil. Vyzdobili jsme si třídu i stromeček ve škole. No prostě vánoční paráda!


Český jazyk

Nácvik písma V a N. Trénování logopedických říkanek a robotování. Hra Bingo. Trénovali jsme na straně 11 psaní slov a vět.


Matematika

Věnovali jsme se součtovým pyramidám. Počítali jsme s názorem i společně, poté každý samostatně, aby všichni měli jasno, jak na to. Trénovali jsme v Dětském parku. Rozcvičovali jsme se v mazací tabulkou a dávali jsme si navzájem lehké i těžké početní příklady. Zkoušeli jsme vytáčet na číselné řadě různá čísla.


Anglický jazyk

Děti začaly objevovat nové téma hraček, seznámily se s novým slovníčkem a zpívaly písničku. Příští týden v tématu budeme pokračovat.


ITB

Vypravování o vánočních zvycích a tradicích. Dokončování příprav na Jarmark. Luštění křížovky a opakování dnů v týdnu i denního režimu. Učili jsme se hodiny pomocí interaktivních cvičení na tabuli.


ART

Opakovali jsme si naše vánoční představení. Malovali jsme zimní krajinu s použitím modré a bílé barvy.


Projekty

Uzavřeli jsme plánování Jarmarku a jeho vyhodnocení.

Den venku

Den venku jsme strávili částečně na naší školní zahradě. Hráli jsme hry, běhali, chytali veverky a sbírali oříšky. Rybáři chytali rybky, fotbalisté proháněli míč, zkusili jsme si popelářské Mambo Džambo a hráli hry v kroužku. Na chvíli jsme se podívali k druhákům a půjčili si interaktivní tabuli a ještě jsme si stihli udělat pořádek ve svém portfoliu. Tedy na nějaký čas.

bottom of page