top of page
  • Obrázek autoraJiřina Sára Ohrazdova

Fantastická cesta do lidského těla

Tento týden jsme se dostali zázračnou pilulkou do těla Jáchyma a prozkoumali jsme, jak fungují důležité orgány v těle. Děti se dozvídali, jak jednotlivé orgány fungují, jak spolu souvisí, co se v těle odehrává a formou pokusů a vlastního prožitku si mohly lépe představit.


Všechny to moc bavilo a věříme, že se děti dozvěděli i mnoho nového.


Dostali jsme se do žaludku, slinivky, tenkého střeva, tlustého střeva, ledvin, sleziny, plic a srdce. Víte například, kolik vydechnete vzduchu? Děti vám povypráví, jaké experimenty vyzkoušely. Také bylo zajímavé odhalení, jaké myšlenky nosíme v hlavě. Zkuste si to také někdy nakreslit, určitě vzniknou zajímavé obrazy.
Co děláme v angličtině?


V únoru je naší hlavní náplní slovní zásoba MY BODY.


● Přečetli jsme si knížku GO AWAY BIG GREEN MONSTER a podívali se na VIDEO

● Učíme se SLOVNÍ ZÁSOBU hrami, kreslením, vybarvováním... (Děti NEMUSÍ umět

VŠECHNA slovíčka)


Můžete se podívat na následující VIDEA:

SONG 3 - HOKEY POKEY

a zahrát si hry: BODY PARTS - GAME 1 GAME 2

Comments


bottom of page