top of page
  • danielaruzickova6

Expedice SKLIZENO den třetí


Dnes jsme byly na celodenním výletu a obešli jsme okruh velký asi 10 kilometrů a došli jsme až na zříceninu hradu Prácheň. Také jsme se měli hodně zastávek, na kterých jsme se dozvěděli hodně věcí a na jedné zastávce jsme se měli orientovat v mapě a barevně zakreslovat okolí podle toho, co kolem nás bylo. Na jedné zastávce jsme zase hráli BINGO s květinami tak, že jsme do skupinky dostali pracovní list, na kterém bylo 16 květin a když jsme po cestě nějakou květinu z pracovního listu, tak jsme si ji zaškrtly. Také jsme se na ostatních zastávkách dozvěděli tohle: Dozvěděli jsme se, že v trávě je FAKT hodně druhů brouků a nebo jaké existují druhy květin. Pak jsme zjistili, kdo byl župan. Zajímavá byla taky pověst o zvonu plném zlaťáků. Potom jsme se snažili chytat brouky pomocí sítě a pak jsme je vrátili zpátky do přírody. Pak jsme se asi po 7 hodinách chození vrátili zpátky do ubytování a tam jsme si daly večeři ke které byly špagety, takže jsme si moc pochutnali.

Comments


bottom of page