top of page
  • danielaruzickova6

Expedice SKLIZENO den první

Dvě a půl hodiny jsme jeli autobusem do Horažďovic a ubytovali jsme se. Hráli jsme hry na hřišti ve Strakonicích, kde jsme přestupovali. Když jsme přijeli, tak jsme šli na oběd a měli jsme polévku a potom brambory s omáčkou a s masem. A potom jsme se seznámili s našimi lektorkami, které se jmenují Katka a Marcela. Potom jsme šli do výzkumné stanice a tam jsme na listovišti hledali brouky. Potom jsme nasedli na koloběžky a dojeli s nimi k Otavě a cestou jsme viděli dřevěná zvířata a když jsme dojeli, tak jsme lovili malé vodní živočichy, které jsme potom daly zpátky. Potom jsme přijeli zpátky na večeři, ke které bylo výborné rizoto. Potom jsme šli na procházku po okolí a pak jsme se vrátili. A pak už jsme šli spát. DOBROU NOC.

Zapsal bloger Olík a radila celá třída.

Comments


bottom of page