top of page
  • danielaruzickova6

Expedice SKLIZENO den druhý

Ráno jsme si před snídaní zacvičili jógu. Dnes byl bufet ke snídani a všem moc chutnalo. Potom jsme se sbalili a šli jsme ven a tam jsme si hladili králíky a morčátka a pak jsme shrabali trávu a tím nakrmili ovce, morčátka a potom jsme semínky nakrmili slepice a kohouty. Pak jsme si ještě pohladili prase a kachny. Potom jsme si na krávě ze dřeva zkoušeli dojit vodu. Pak jsme si daly oběd a ten nám moc chutnal, protože jsme měli polévku a těstoviny s omáčkou. Potom jsme šli ven a sklidili jsme ředkvičky, které měli dvě barvy pak řepu a salát pro ostatní na svačinu. Taky jsme kopali a plevelili zahradu. Pak jsme si vyrobili z obarvené vlny kuličky a trvalo to asi hodinu. Večer jsme šli na tradiční procházku po večeři a přišli a pustili si ze záznamu hokej. Zítra nás čeká celodenní výlet.


Comments


bottom of page