top of page
  • danielaruzickova6

Expedice den druhý (úterý 3. 5. 2022)

Varování: Opět se jedná o doslovný přepis výroků dětí. :)


"Hodně se mi líbilo na hradě Kost. Byla tam super prohlídka, jak jsme byli ve zbrojnici. Zjistili jsme spoustu věcí o hradu a dávné době. Na hradě byla taky černá kuchyň. Koupili jsme si tam suvenýr. Měli jsme dobrý nanuk nebo lízátko. Byla super procházka z hradu a překonali jsme v lese dvě překážky. Přistál nám tady na naší louce před hotelem balón. Přišli nám pohledy a poslali jsme Vám dnes taky pohled. Skvělé bylo to psaní. Před obědem jsme prodávali zkouškovými penězi kytičky. Zase jsme pletli věnečky z pampelišek a taky náramky a prstýnky. Byl mega dobrý oběd - borůvkové knedlíky, snídaně byla ještě lepší, byly švédské stoly. Bavilo mě lezení na stromy. Viděli jsme vlaky a mávali jsme jim. A ještě něco vás napadá? To nejhlavnější je, že byl dobrej celej den. "

Comments


bottom of page