top of page
  • Obrázek autoraJiřina Sára Ohrazdova

Advent, dárek od Andělky, Bodlinka zimuje v záchranné stanici

Andělka nám každý den poslala dopis a my jsme počítali, kolik dní zbývá do vánoc. Plnili jsme různé úkoly a asi jsme se Andělce zalíbili, protože jsme našli ve třídě veliké vánoční překvapení. Máme nové kamarády osmáky. Jsou velice aktivní, tak je moc rádi pozorujeme 🙂

Bodlinka odjela do záchranné stanice, aby mohla v klidu zimovat. Vykrmili jsme ji dobře, má téměř 900g. Ještě u nás bude na týden v březnu a pak ji vypustíme do přírody.

Děti ze šesté třídy pro nás připravily vánoční hry venku, největší zábava byla, když se prvňáčci nosili na zádech.

S dětmi z druhé třídy jsme luštili detektivní záhadu. Můžete se dětí zeptat kdo byl nakonec pachatelem.

Byli jsme na Vyšehradě, prošli si labyrintem, zapálili jsme si symbolicky svíčku, aby nám splnila tajné přání. Také jsme si povídali o umění druhému pomáhat, všímat si ostatních. Děti si navzájem nakreslily obrázek. Je krásné vidět, že jsou k sobě děti laskavé.

Přejeme všem kouzelné vánoce a těšíme se v Novém roce.


Sára a Petra

Comments


bottom of page