top of page
  • Obrázek autoraJiřina Sára Ohrazdova

2. týden v první třídě

Milí rodiče,


tento týden děti zvládly mnoho práce. Trénovaly grafomotoriku, dostaly první písanku. Pilně počítaly, seznámily se s prací s krychličkami a s vláčky. Děti samostatně pracovaly i s dalšími didaktickými pomůckami. Dělaly barevné obrázky s listy a během artu kreslily vodovkami a suchými křídami.

Děti zjišťovaly co mají společné a stavěly dřevěnou věž. Také si užily hudební hrátky a rozpoznávaly, který zvuk slyší.

Velmi se nám líbil den venku, bylo krásné počasí, byli jsme v přírodě blízko nádrže Hostivař, užili jsme si pohybové hry a pak pracovali s písmeny. Děti se naučily 4 písmena: R, K, A, H. Z fotek se můžete podívat, jak se dětem dařilo písmena vyskládávat a tvořit z vlastních těl. Všichni byli veselí, i děti samy ocenily příjemnou a radostnou atmosféru.


Přejeme krásný víkend.


Sára a Petra
Comments


bottom of page