ČTENÁŘSKÝ KLUB VITAE:
Efektivní strategie frontálního vyučování

odborná veřejnost (učitelé)

Datum konání

13. 12. 2021

Cena pro rodiče školy

-

Čas konání

17–19 h

Cena pro veřejnost

400 Kč

Lektorky/Lektoři

Mgr. Anna Babanová

Detaily akce

Jaké mohou být efektivní strategie frontálního vyučování? To je téma pro prosincový ČTENÁŘSKÝ KLUB VITAE. Reflektovat budeme 1. část anglického materiálu Core Practices of Teaching: A Primer.


Akce je určena pouze pro odbornou veřejnost.


Nově v tomto školním roce zavádíme nabídku sdíleného čtení odborné literatury - ČTENÁŘSKÝ KLUB. Setkáním předchází zaslání textu k prostudování. Na setkání probíhá společná reflexe, diskuze a hledání možností pro aplikaci v běžné výuce.  Klub bude probíhat pravidelně jednou za měsíc.


Sejdeme se v pondělí 13. prosince 2021 v 17 hodin ve Škole Vitae. Akce probíhá podle aktuálních epidemiologických podmínek.


Kapacita akce je 19 účastníků.Cena: 400 Kč

Platí se hotově před začátkem akce nebo fakturou. Po zaslání fakturačních údajů Vám fakturu rádi vystavíme.

Kontakt: Andrea Gröschlová, andrea.groschlova@akademievitae.cz, tel: 602466525.

Lektorky / Lektoři

Anna Babanová vystudovala Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Ped F UK v Praze. Učila šest let na prvním stupni malé základní školy blízko Prahy. Dlouhodobě se zajímá o problematiku individualizace ve výuce a genderově citlivé pedagogiky. Spolupracovala s řadou vzdělávacích institucí, např. PedF UK, Cermat, Otevřená společnost, Národní galerie, NIDV, Step by Step ČR. Se Školou Vitae spolupracuje  již řadu let, zejména v roli mentorky Hejného metody. Nyní zde působí v roli metodičky kvality výuky.

Základní škola Vitae, s. r. o.

Chomutovická 1443/4

Praha 11 Chodov

© 2020 Akademie Vitae®