ČTENÁŘSKÝ KLUB VITAE:
Gender a volba povolání

odborná veřejnost (učitelé)

Datum konání

22. 11. 2021

Cena pro rodiče školy

-

Čas konání

17–19 h

Cena pro veřejnost

400 Kč

Lektorky/Lektoři

Mgr. Anna Babanová

Detaily akce

Ve ČTENÁŘSKÉM KLUBU VITAE budeme číst a reflektovat text "Gender - Volba povolání podle schopností a nadání, nikoliv podle předsudků" od autorek Ireny Smetáčkové a Anny Babanové. Můžeme podpořit svobodnou volbu povolání?


Akce je určena pouze pro odbornou veřejnost.

Nově v tomto školním roce zavádíme nabídku sdíleného čtení odborné literatury - ČTENÁŘSKÝ KLUB. Setkáním předchází zaslání textu k prostudování. Na setkání probíhá společná reflexe, diskuze a hledání možností pro aplikaci v běžné výuce.  Klub bude probíhat pravidelně jednou za měsíc.


Sejdeme se v pondělí 22. listopadu 2021 v 17 hodin ve Škole Vitae. Akce probíhá podle aktuálních epidemiologických podmínek.


Kapacita akce je 19 účastníků.


Cena: 400 Kč

Platí se hotově před začátkem akce nebo fakturou. Po zaslání fakturačních údajů Vám fakturu rádi vystavíme.

Kontakt: Andrea Gröschlová, andrea.groschlova@akademievitae.cz, tel: 602466525.

Lektorky / Lektoři

Anna Babanová vystudovala Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Ped F UK v Praze. Učila šest let na prvním stupni malé základní školy blízko Prahy. Dlouhodobě se zajímá o problematiku individualizace ve výuce a genderově citlivé pedagogiky. Spolupracovala s řadou vzdělávacích institucí, např. PedF UK, Cermat, Otevřená společnost, Národní galerie, NIDV, Step by Step ČR. Se Školou Vitae spolupracuje  již řadu let, zejména v roli mentorky Hejného metody. Nyní zde působí v roli metodičky kvality výuky.

Základní škola Vitae, s. r. o.

Chomutovická 1443/4

Praha 11 Chodov

© 2020 Akademie Vitae®